Kdo že se to na vás těší...


V roce 2016 jsem absolvovala rekvalifikační kurz v masérské škole INPROV a.s. a pod vedením skvělých lektorů jsem úspěšně prošla závěrečnou zkouškou. Prakticky ihned jsem začala pracovat ve wellness centru, po zapracování a získání zkušeností jsem nastartovala svoji kariéru masérky na ŽL v salonu Pohoda. Ze začátku jsem pracovala pouze jeden den v týdnu, během roku se mi však klientela znásobila a stala jsem se spolumajitelkou salonu.  

Nyní jsem založila vlastní salon Mandala, který představuje vše, oč jsem profesně stála. Místo ,kde se já cítím dobře a věřím, že čistá energie tohoto místa se přenese i na vás.

Svoje profesní dovednosti pravidelně rozšiřuji, například v kurzu Ruční lymfatické masáže celého těla, Havajská masáž Lomi-Lomi, která je mimochodem mojí nejoblíbenější masáží, dále masáž horkými lávovými kameny, jemné mobilizační techniky (souhrn cviků a protahování při zhoršené hybnosti), relaxační aroma masáže, antistresová masáž hlavy... A budu se určitě učit ještě dál.

Než abych dělala něco napůl a nedej bože "blbě", tak to raději nebudu dělat vůbec. Řekla jsem si a rozhodla se. Svoji starou práci jsem "pověsila na hřebík" a z mého velkého koníčka a vášně, masírování, se stala moje nová pracovní náplň na sto procent. Cesta k ní nebyla překvapivě ani moc dlouhá, ani trnitá. Možná mám talent od boha, možná od někoho jiného, každopádně jak rychle jsem skočila do nové profese, tak rychle jsem získávala nové klienty. V jedné z mých oblíbených knih se říká: "Musíš být v životě užitečný." A tak se i já snažím být užitečná. Když nemůžu léčit nebo zachraňovat, tak se snažím pomáhat lidem alespoň s bolestí zad, svalů nebo trampotami duše. 

A jaká vlastně jsem? Předně VESELÁ - a to nejen jménem. Baví mě život, baví mě poznávat nové, baví mě naslouchat. Jsem empatická a umím se vcítit do pocitů a nálad, jsem otevřená a upřímná. A také šťastně vdaná a protože (z mnoha důvodů) nemáme děti, můžu se ve volném čase věnovat cestování, turistice, sportu, divadlu, detektivkám, vínu, společenským hrám a v neposlední řadě dalšímu profesnímu vzdělávání.

Pomáhat lidem od bolestí těla a tíhy každodenního stresu má pro mě totiž obrovský smysl a být v tom ještě lepší je pro mě nádherná výzva.  

Rezervujte si svoji masáž

Vytvořte si webové stránky zdarma!