Reference

Přečtěte si, co o mě a mojí práci říkají moji klienti.

Alexandra Matrasová

Paní Dana Veselá je skvělá masérka. Natrefila jsem na ni náhodou na internetu, kde jsem sobě a manželovi objednala relaxační masáž. Během masáže jsem zjistila, že p. masérka děla i klasické masáže, které já moc potřebuji, neboť se mi vrací blok pod lopatkou. Kdysi jsem závodila v hodařských a vrhačských disciplínách, takže zjevně "sportem ku zdraví"! Nicméně již po první masáži neskutečna úleva. Musím ještě podotknout, že na masáže chodím již 20 let a během té doby jsem vyzkoušela spousty masérů a masérek. A paní Dana patři k těm nejlepším, a proto, když jsem ji před rokem a půl objevila, už jsem u ní zůstala a každoměsíční docházka mi u ní dělá nejen hodinu a půl relaxu a odpočinku, ale radost, že jsem zase schopná do další návštěvy fungovat bez bloků. Za mě perfektně odvedená práce se sympatickou masérkou, se kterou si i fajn popovídám. :)

Aneta I.

Velmi příjemná a ochotná masérka, profesionální, nabízí různorodé individuální přístupy a druhy masáží. Vždy si příjemně odpočinu, doporučuji relaxační masáž celého těla, masáž šíje a zad.

Kateřina Bradnová

V salonu Pohoda se o mě vždy dobře postará masérka Dana, která mi "zkolauduje" záda. Ví, kdy přitlačit, a nebojí se toho. Celý salon dýchá příjemnou atmosféru, kolegyně kadeřnice a manikérka jsou také velmi vstřícné a je vidět, že spolu spolupracují a nejen pracují vedle sebe. Doporučuji!

Kristína Pošteková

Po vstupe do salónu ma oslnila príjemná vôňa, ktorá ma preniesla do sveta relaxu a pohody. Už od dverí sa na mňa usmievala veľmi milá pani masérka, z ktorej srší pozitívna energia. Masáž bola bombová, vždy som si prijemne oddýchla. Pani masérka mi dala priestor na oddych a ticho, nerušila ma zdĺhavým vyzvedaním a zbytočnými otázkami. Skúšala som niekoľko druhov masáži, každá z nich mala niečo do seba. Vždy sa sem rada vraciam. Veľmi doporučujem!

Rezervujte si svoji masáž

Vytvořte si webové stránky zdarma!