Medová detoxikační masáž

Díky silným detoxikačním účinkům medu a speciálních masérským hmatům se tělo očistí od choroboplodných zárodků, dojde k vyčištění zanesených pórů a pokožka se prokrví. Při pumpovacích masážních hmatech se začne aktivovat lymfatická funkce, která přispívá k vylučování škodlivin z organismu prostřednictvím ledvin a střev a pokožkou vycházejí ven z těla.

Po medové masáži se klient cítí lehce, příjemně a uvolněně, pokožka vykazuje známky jemnosti, hladkosti a příjemné medové vůně.

Při aplikaci se na pokožku nanese jedna polévková lžíce medu. Po skončení masáže se med odstraní setřením mokrým ručníkem, což plně dostačuje k tomu, aby se pokožka od medu dokonale očistila.

Medová masáž se provádí na zádech pacienta, což je místo s největším procentem reflexních zón, díky kterým se z těla odvede nejvíce škodlivin, případně na velkých kloubech.

Upozornění: masáž lze provádět pouze na zdravé kůži bez výrazných znamének (bez akné, ekzémů, vyrážek atd.), dále na kůži bez ochlupení (v případě nutnosti  je možné ochlupená záda depilovat, ale lepší toto provést den před masáží, aby se pokožka zklidnila)

Ceník

Medová detoxikační masáž                                                                                                 900Kč

cca 60 minut

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Vytvořte si webové stránky zdarma!